O mnie

      

W swojej pracy staram się podejść do każdego bardzo indywidualnie, ponieważ każdy z nas jest inny jak również inne są jego potrzeby. Moje wsparcie kieruję do osób, które borykają się z problemami emocjonalnymi, cierpią w swoich związkach czy zmagają się z różnymi kryzysami życiowymi. 

Jestem przekonana, że osoba, która przychodzi po wsparcie najlepiej zna siebie i swoje możliwości, a z małą pomocą dokona konkretnych zmian w swoim życiu.

Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także ukończyłam studia podyplomowe ,,Kryzys i interwencje kryzysowe” na SWPS Uniwersytecie we Wrocławiu. Posiadam certyfikat Critical Incident Stress Foundation (ICISF) oraz Alzheimer Gesellschaft München e.V. 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi jako praktykantka w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz jako wolontariuszka w Hospicjum Ojców Bonifratrów we Wrocławiu. Zajmowałam się diagnozowaniem i współpracą z osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Pracowałam jako psycholog w domu dziecka w Stowarzyszeniu ,,Siemacha” we Wrocławiu. Stale dokształcam się w różnych obszarach psychologii, uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach.